• Lietuviškai
  • English

Polikarbonato lakštai

Polikarbonato lakštai

Tilara Polyplast, garsėjanti kaip didžiausia polikarbonato ir akrilo lakštų gamintoja Azijoje, susivienijo su „Agrikol Group“ – žemės ūkio inovacijų pionieriumi.

Tilara Polyplast polikarbonato ir akrilo lakštai sulaukė plataus pripažinimo ir pritarimo visame pasaulyje.

Jų platus pasaulinis pasiekiamumas vaidins pagrindinį vaidmenį šio bendradarbiavimo sėkmei.

Tilara Polyplast Pvt. Ltd. taip pat yra vyriausybės pripažinta pradinė eksporto įmonė, kuri išdidžiai eksportuoja į daugiau nei 25 šalis.

Naudojant šiuos aukščiausios kokybės polikarbonato ir akrilo lakštus, šie šiltnamiai sukurs puikią aplinką augalams, daržovėms ir kitoms medžiagoms klestėti, leis juos auginti ištisus metus, apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų ir efektyviai naudoti vandenį. Jos gamybos patalpos yra išsidėsčiusios daugiau nei 275 000 kvadratinių pėdų ir įrengtos
pažangios ekstruzijos mašinos ir apdorojimo valdymo technologija, užtikrinanti aukštos kokybės ekstruzinio plastiko lakštus.

Jie taip pat gamina specialius profilius polikarbonato lakštams ir jų montavimui. Jie turi beveik dviejų dešimtmečių patirtį ekstruzijos pramonėje, o jų komandą sudaro kvalifikuoti ir patyrę darbuotojai, kurie kiekvieną kartą tiekia nuolat aukštos kokybės produktus.

Tilara Polyplast Pvt. Ltd. yra Indijos standartų biuro (BIS) patvirtinta gamybos įmonė, atitinkanti IS 14443:1997. Jie taip pat yra ISO 9001:2015 sertifikuota gamybos įmonė. Įkvepiančiai vadovaujant generaliniam direktoriui Brijesh Tilara, įmonė ne tik tapo pramonės lydere aplinkos apsaugos srityje, bet ir tapo pavyzdžiu kitiems.

Tai yra nuolatinis Tilara Polyplast Pvt. Ltd., investuoti į technologijas, infrastruktūrą ir žmones, kad užtikrintų, jog jų produktai sukurtų ekosistemą, kuri užtikrintų visų susijusių asmenų augimą, pelną ir gerą valią.

Daugiau apie šį produktą skaitykite svetainėje www.tilarapolyplast.com