• Lietuviškai
  • English

Flextech Solutions – LED Grow Lights

Flextech Solutions – LED Grow Lights

„Flextech Solutions“ yra daugianacionalinė ekspertų grupė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį puslaidininkių ir sodininkystės apšvietimo pramonėje. „Flextech“ komanda yra išsibarsčiusi Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Europoje, tačiau įmonė buvo įkurta ir gamina Kinijoje. Naudodami mažiausią įmanomą CAPEX ir OPEX, jie stengiasi pasiūlyti subalansuotus apšvietimo sprendimus, kurie padidina derlių. Siekdami išlikti žingsniu priekyje kurdami produktus, jie nuolat tiria sodininkystės programas su geriausiais universitetais ir technologiniais partneriais visame pasaulyje.

Jie bendradarbiauja su gerai žinomais puslaidininkių ir SMPS tiekėjais, kad galėtų tiekti aukštos kokybės, pažangiausius gaminius, leidžiančius mums pasiūlyti 5 metų pilną garantiją.
„Flextech“ deda tiek daug pastangų kurdamas LED Grow Lights, kurios padėtų jūsų ūkiui pasisekti.
Dėl jų misijos pagerinti derlių, nepaisant orų prognozių, ir „Agrikol“ misijai užtikrinti tvarius galutinius rezultatus, nekyla jokių abejonių, kaip padėti jums augti. Mes, Agrikol grupė, džiaugiamės galėdami pranešti apie savo partnerystę su Flextech kompanija LED sprendimų srityje. Su šia partneryste mūsų klientai turės prieigą prie puikių „Flextech“ produktų, sprendimų ir patirties.

Vidaus gamybos modulis
Pažangiausias sprendimas, sukurtas specialiai augantiems miesto ūkininkams, yra gamybos modulis „FlexTech“. Kadangi LED technologija negamina šilumos, šviestuvą galima pastatyti arti augalų, kad būtų taupoma energija. Mes galime suprasti augalų reikalavimus ir stengtis patobulinti savo šviesos receptus dėl išsamių tyrimų, atliekamų su geriausiais universitetais ir tyrimų įstaigomis. Dėl aukšto IP65 apsaugos laipsnio ir 50 000 valandų tarnavimo laiko „FlexTech“ garantuoja sėkmingą pasėlių augimą bet kuriame įrenginyje.

Viršutinė šviesa šiltnamiams
Sodininkystės pramonei „Top Light LED High Power Top Lighting Module“ yra energiją taupantis ir ekologiškas produktas. 400, 600 ir 1000 W HPS ekvivalentus galima sėkmingai pakeisti armatūra, kuri yra modulis. Mūsų inžinierių ir tyrimų bei plėtros komandos bendradarbiauja siekdamos užtikrinti aukštos kokybės produktą su tvirtu korpusu, IP65 apsaugos koeficientu, vienoda šviesa ir tinkama šviesos receptūra. Šio produkto 50 000 valandų eksploatavimo trukmė garantuos sėkmingą derliaus augimą bet kuriame įrenginyje.

Išsamesnę informaciją apie LED šviestuvų technologijas galite rasti Flextech svetainėje:
www.flextechgrowing.com
Susisiekite su mumis šiandien, jei jus domina LED sprendimai jūsų projektui,
Susisiekite su mumis adresu calculations@agrikol.rs arba info@agrikol.rs