• Lietuviškai
  • English

Apie Mus

KAS MES ESAME

Mūsų požiūris yra pagrįstas patirtimi. Turėdami ilgametę patirtį šiltnamių statyboje, mūsų kvalifikuotų specialistų komanda kiekvienam projektui suteikia gilų supratimą apie pramonę ir daugybę žinių. Mes nuolat atnaujiname naujausius pasiekimus, statybos metodus ir pramonės standartus, kad užtikrintume aukščiausios kokybės šiltnamių sprendimus. Mūsų patirtis leidžia projektuoti ir statyti šiltnamius, kurie yra struktūriškai patikimi, energiją taupantys ir pritaikyti konkretiems mūsų klientų poreikiams.

Inovacijos yra mūsų įmonės požiūrio varomoji jėga. Mes naudojame pažangiausias technologijas ir novatorišką praktiką, kad peržengtume šiltnamių statybos ribas. Nuo pažangių klimato kontrolės sistemų iki išmaniosios automatikos integruojame naujausias naujoves, kad optimizuotume augalų augimą, išteklių naudojimo efektyvumą ir produktyvumą. Pasitelkdami technologijas, mes kuriame į ateitį orientuotus šiltnamio sprendimus, kurie leidžia mūsų klientams pasiekti išskirtinių rezultatų ir išlikti žemės ūkio pažangos priešakyje.

MŪSŲ MISIJA

Mes tikimės pasiūlyti jūsų verslui profesionalų aptarnavimą, sunkų darbą, konkurencingas kainas, absoliučią įsipareigojimą siekti savo tikslų ir tvarkingą projekto pristatymą.

KOKYBIŠKAI

Mes siūlome aukštą profesionalumą ir atsakomybę. Mes greitai reaguojame į kiekvieną kliento poreikį pagal aukščiausius standartus ir teikiame pirmenybę tam, kad klientas būtų patenkintas.

LAIKU

Dėl mūsų punktualumo projektai visada užbaigiami per sutartą laiką. Tai mūsų sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo su visais klientais pagrindas.

PATIRTIS

Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys konstruktoriai. Mūsų užbaigtų projektų kokybę garantuoja patyrusių prižiūrėtojų priežiūra.

Ieškote 100% kokybiško ir prieinamo konstruktoriaus savo projektui?

ĮMONĖS POŽIŪRIS

Tvarumas yra mūsų požiūrio pagrindas. Mes pripažįstame aplinką tausojančios praktikos svarbą šiltnamių statyboje. Mes teikiame pirmenybę ekologiškų medžiagų, energiją taupančių konstrukcijų ir tvarių statybos metodų naudojimui, kad sumažintume poveikį aplinkai. Mūsų įsipareigojimas siekti tvarumo apima mūsų statomų šiltnamių veiklos efektyvumą ir ilgalaikį našumą. Siekiame sukurti šiltnamius, kurie ne tik užtikrintų optimalias auginimo sąlygas, bet ir prisidėtų prie tvaresnės ateities.


Agrikol grupės įmonės požiūris sukasi apie kompetenciją, inovacijas ir tvarumą. Derindami savo pramonės žinias, novatorišką mąstyseną ir atsidavimą aplinkai tausojančiai praktikai, mes teikiame aukštos kokybės šiltnamių sprendimus, atitinkančius unikalius mūsų klientų poreikius. Su mumis, kaip patikimu partneriu, galite tikėtis šiltnamių statybos patirties, pasižyminčios meistriškumu, į ateitį orientuotais sprendimais ir dėmesiu tvarios ateities kūrimui.